شأن و جایگاه شهدا و خانواده شهدا فراتر از هر اندیشه‌ای است

شأن و جایگاه شهدا و خانواده شهدا فراتر از هر اندیشه‌ای است

محمدعلی نجفی در نشست مشترک با اعضای شورای مشورتی ایثارگران استاندار و جمعی از فرزندان شهدا، دیدار از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را وظایف مسئولین دانست و افزود: بسیار متأسفام که فرصت اجازه نمی‌دهد به دیدار تمامی خانواده معظم هشت هزار شهید گیلان بروم.
وی با اشاره به اهمیت رسیدگی به مشکلات خانواده‌های شهدا و ایثارگران اظهار داشت: هرگز به دنبال حرکت‌های پوپولیستی نیستم و اگر زمان اجازه دهد چه جایی بهتر از محضر شما عزیزان بودن است.
استاندار گیلان با اشاره به برگزاری موفق کنگره هشت هزار شهید استان گیلان و انتصاب آن به عنوان الگوی موفق کشوری اظهار داشت: برگزاری این کنگره به خاطر این بود که به همه خانواده های معظم شهدا که نمی توانیم خدمت تک تک آنان برسیم ادای احترام کنیم .

n00197569-b

نجفی افزود: خدمت به شهدا و خانواده‌های این عزیزان را وظیفه خود می‌دانم و  با حضور در جلسات شهدا آرامش می‌گیریم.
استاندار گیلان با بیان اینکه از خداوند متعال خدمتگزاری هرچه بیشتر به مردم را می خواهم افزود: از خداوند متعال شاکریم که فرصت خدمتگزاری به مردم را برای ما فراهم کرد و این خدمت را برای خود وظیفه دانسته و به آن افتخار می‌کنم.
نجفی با اشاره به توفیقات دولت تدبیر و امید در کاهش نرخ بیکاری اظهار داشت: بیشترین وقت بنده صرف حل مشکلات اشتغال می‌شود.
وی افزود: اشتغال فرزندان شهدا از جمله ویژه برنامه‌های استان است و اگر مسئولی در جذب و به کارگیری فرزندان شهدا تخلفی کرد باید از طریق بازرسی پیگیری شود افزود : باید برطبق قانون در جهت اشتغال فرزندان شهدا تلاش کرده و از فرصت حضور این عزیزان بهره گیریم.
وی با بیان اینکه خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران جزو برنامه اصلی ما تصریح کرد: البته این به معنای حل کامل مشکلات این عزیزان نیست.
نجفی با بیان اینکه باید از فرصت برگزاری این گونه جلسات در جهت حضور جمع های مختلف فرزندان شهدا بهره گیریم اظهارداشت: شأن و جایگاه شهدا و خانواده این عزیزان فراتر از اندیشه، جناح و تفکر خاص است و همواره باید تحت فرامین رهبر معظم انقلاب و زیر پرچم ولایت در جهت اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش کنیم.
وی با انتقاد از کسانیکه قصد داردند فضای کشور را دوقطبی جلوه دهند گفت : همه زیر چتر ولایت هستیم و باید به مردم خدمت کنیم.
پاکاری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان نیز در ادامه خاطرنشان کرد: استان گیلان دارای ۲۶۰۰ فرزند شهید می باشد که به لحاظ تلاش و پشتکار از جنبه های علمی ،تحصیلی و مدیریت موفقیت های زیادی کسب نموده اند.
وی افزود: امروزفرزندان شهدا در حوزه های مختلف اثرگذاری بسزایی دارند و در بخش های مختلف از پتانسیل فرزندان شهدا به خوبی استفاده می گردد.
پاکاری، تشکیل شبکه های تخصصی معتمدین را موجب نظام مند شدن استفاده از ظرفیت های ایثارگری دانست.

مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

دیدگاهی ارسال نشده است!