شهدا عزت را برای انقلاب اسلامی به ارمغان آوردند

شهدا عزت را برای انقلاب اسلامی به ارمغان آوردند

اداره کل بنیاد شهید وامور ایثارگران خراسان شمالی از سوی ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر استان، به عنوان یکی از دستگاههای برتر در حوزه عفاف و حجاب معرفی شد.
حجت الاسلام عزیزی با بیان اهمیت رعایت عفاف و حجاب، اخلاق اجتماعی را تا حد زیادی متاثر از آن دانست و گفت: وقتی در وصایای شهدا تامل می کنیم متوجه می شویم که شهدا در وصایای خود بر روی چند محور اساسی تاکید کرده اند که یکی از این محورهای مهم حفظ حجاب و رعایت عفاف است.

n00197254-b

وی در تشریح اهمیت حجاب از دیدگاه شهدا گفت: شهدا برای اعتلای انقلاب و نیز حفظ ارزشهای اسلامی با نثار جان خود عزت را برای کشور به ارمغان آوردند و یقینا امروز یکی از راه های حفظ این عزت، حفظ شعائر اسلامی و رعایت اصول حاکم بر آن است.
مدیرکل بنیاد استان خراسان شمالی تبلیغات گسترده دشمنان از طرق مختلف، به ویژه شبکه های اغواگر ماهواره را نمونه ای برجسته از نفوذ فرهنگی دانست و با تاکید بر ضرورت مقابله با آن گفت: مقابله با نفوذ فرهنگی دشمن تنها با کار فرهنگی مقدور است.
وی ادامه داد: دشمنان امروز به این باور قطعی رسیده اند که فرهنگ ایثار و شهادت است که توانسته، جوان ایرانی را در برابر دشمنان خود نفوذ ناپذیر کند، لذا در طول این سالها سعی کرده است این روحیه را از ما بگیرد و ما را از درون تهی کند.
عزیزی ادامه داد: ترویج بی بند و باری و اباحه گری یکی از راه هایی است که دشمنان با سرمایه گذاری های فراوان سعی کرده اند آن را در میان جوانان کشور ترویج دهند و  با تبلیغات گسترده شهادت طلبی را حماقت و فرهنگ ناب ایثار و مقاومت را پوچ و بی ارزش تصور کنند، اما به رغم تلاشهای فراوان آنان به برکت خون شهدا و مجاهدت ایثارگران در این راه توفیقی نداشته اند.
وی تبیین سبک زندگی شهدا و معرفی ایشان به عنوان الگوهای برجسته جامعه را تنها راه برون رفت از مشکلات فرهنگی، اخلاقی و اجتماعی دانست و گفت: در این مسیر همه کسانی که می توانند اثر گذار باشند خود را مسئول بدانند و به شکلی شایسته به رسالت خود عمل کنند.

مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

دیدگاهی ارسال نشده است!