شهدا گلهای خوشبو و زیبای بوستان انقلاب هستند

شهدا گلهای خوشبو و زیبای بوستان انقلاب هستند

نادر نصیری در  دیدار با خانواده شهید «اکبر منفرد» ضمن گرامیداشت یاد و خاطره این شهید که پیکر مطهرش اخیرا در تفحص پیدا شده است از مجاهدت و صبوری خانواده وی قدردانی کرد.
وی با بیان اینکه شهدا گلهای خوشبو و زیبای بوستان انقلاب هستند، افزود: جاذبه آنان همه ناظران و شیفتگان را به خود جذب می کند.
نصیری گفت: خانواده شهدای مفقود شده اجرشان از سایر خانواده های شهدا بالاتر است چرا که آنان علاوه بر غم از دست دادن عزیز خود نشانی نیز از ایشان ندارند.
مدیرکل بنیاد شهرستان های استان تهران گفت: بی نشانی شهدای مفقود یادآور غربت و مظلومیت حضرت زهرا(س) و اهل بیت(ع) است و یقینا خداوند عنایت ویژه به این قبیل خانواده ها دارد.

n00197566-b

نصیری گفت: امروز خوشحالیم که خبر خوش یافت شدن پیکر مطهر این شهید به خانواده رسیده است و  این خانواده از چشم به راهی رها شدند.
گفتنی است، شهید اکبر منفرد که در سال ۱۳۶۷ در نهرعنبر مفقود شده بود هنگام شهادت ۲۰ ساله داشت.

نشست رابطان صندوق شاهد شهرستانهای تابعه تهران برگزار شد
نشست رابطان صندوق شاهد شهرستان های تابعه اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های تهران با حضور مدیر کل برگزار شد.
نادر نصیری در این نشست ضمن قدردانی از تلاش های رابطان بر ارائه گزارش از عملکرد مالی و شفافیت در این زمینه تاکید کرد.
وی با بیان اینکه صندوق شاهد باید در خدمت اهداف تعریف شده برای این صندوق باشد افزود: منابع مالی صندوق باید تقویت شده و مسیر مبادلات مالی آن نیز باید قانونی و بر اساس دستورالعمل های بانک مرکزی باشد.

مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

دیدگاهی ارسال نشده است!